Gemeente De Panne

Lijst met deelnemers Pannehotelbon

Bij welke hotels kan ik mijn verblijf boeken en mijn Pannehotelbon ontvangen?
Naam Hotel  Straat + nummer  Website  Mailadres 
Vakantiehuis Oyenkerke De Pannelaan 33G001 www.oyenkerke.be info@oyenkerke.be 
Vakantiehuis Oyenkerke De Pannelaan 35 www.oyenkerke.be info@oyenkerke.be 
Vakantiehuis Oyenkerke De Pannelaan 33G001 www.oyenkerke.be info@oyenkerke.be 
Hotel Donny Donnylaan 17 www.hoteldonny.com info@hoteldonny.be
Hotel La Terrasse Zeelaan 204 www.hotel-laterrasse.be info@hotel-laterrasse.be
Ibis De Panne Zeelaan 2 all.accor.com/hotel/8131 H8131@accor.com
Hotel Maxim Toeristenlaan 7   info@hotelmaxim.be
Hotel Cajou Nieuwpoortlaan 42 www.cajou.be info@cajou.be 
Hotel Sfinx Sloepenlaan 10 www.hotelsfinx.be hotelsfinx@skynet.be  
C-Hotels Continental Duinkerkelaan 11 www.continentalhotel.be info@continentalhotel.be
Bed & Breakfast Esprit de Mer Visserslaan 10 www.espritdemer.be info@espritdemer.be 
Hotel Cecil  Markt 13-14 www.hotelcecil.be info@hotelcecil.be 
Hotel Ambassador Duinkerkelaan 43 www.hotelambassador.be info@hotel-ambassador.be 
Hotel Aan zee Markt 6 www.aanzeehotel.be info@aanzeehotel.be
Hotel Iris Duinkerkelaan 41 www.hotel-iris.be info@hotel-iris.be 
B&B Villa Bon Papa  A. Dumontlaan 5 www.villabonpapa.be mail@villabonpapa.be
Ara Dune Hotel  Duinhoekstraat 164 www.ara-hotel.be info@ara-hotel.com
Guest House 't Zeetje  Kasteelstraat 35 www.tzeetje-guesthouse.com reservatie.tzeetje@gmail.com
Armalot by Julia Ernest d'Arripelaan 13 armalot.be/bed-breakfast info@armalot.be
B&B Kudita  Veurnestraat 315 kudita.be info@kudita.be
Bonnies Beachhouse Meeuwenlaan 51 www.armalot.be info@armalot.be
Novo Suites  Zeedijk 17 www.seaview-suites.com   
Hotel Villa Anita  Geitenweg 5 www.hotel-villa-anita.be  
Hotel Escale  Zeedijk 73 www.hotelescale.be